هرمزگان
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آخرين ويرايش سایت
اخبار
اطلاعیه ها
اوقات شرعي
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تقويم
جاذبه های استان
جستجو
خدمات ویژه همکاران
زمان ديجيتال
شکایات
فايل ها
منوی کارتابل
منوي افقي اصلي بالاي سايت
منوي خدمات الكترونيك سمت راست سايت(نارنجي)
میز خدمت الکترونیکی
نظر خواهي
ورود كاربران
وضعیت پرداخت موسسات
ورود كاربران
اخبار
1397/10/22 شنبه به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان هرمزگان پرستاری که بحق یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: روز پرستار، فرصت ارزشمندیست برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری که بحق یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت هستند.

به گزارش خبرنگار آی هینا، مهندس طاهر موهبتی در پیامی سالروز ولادت حضرت زینب (س) مصادف با روز پرستار را تبریک گفت. متن پیام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت به شرح ذیل است:

سالروز ولادت با سعادت بزرگ بانوی صبر، استقامت و درایت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، فرصت ارزشمندیست برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری که بحق یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت هستند.

به راستی که نام مبارک پرستار همه عاطفه‌ها و پرستارهمه ستاره‌های درخشان ایمان، عفت و انسانیت، حضرت زینب کبری (س) فقط می‌تواند تو را تفسیر کند، تو که با هنر و تخصص خویش چون شمع می‌سوزی تا چراغ جان بیمارانت به سردی نگراید. زبان قاصر از بیان همت عارفانه‌ای است که سلامتی اشرف مخلوقات، دغدغه لحظه لحظه زندگیت است.

جامعه پرستاری، مجموعه ای پویا با هدفی مقدس، سرشار از محبت به نوع انسان و شیفته خدمت است و بی شک، نامگذاری این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به فرشتگانی زمینی است که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخار خود می‌دانند و بواسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.

با تاسی به کلام شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق» ضمن تبریک این عید بزرگ ضروری می دانم از تلاشها و ایثارگریهای این عزیزان صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

طاهر موهبتی
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران

 
امتیاز دهی